• Інстинкт самозбереження

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

25.06.2022

12:15

photo

Ожиріння

У програмі "Інстинкт самозбереження" з ендокринологом Ларисою Бажан ми говоримо про ожиріння, наскільки серйозна ця хвороба і чи хвороба це взагалі... Лариса Володимирівна - завідуюча ендокринологічним відділенням лікарні імені Тропіних. І перед її очима, за багато років роботи, пройшло чимало пацієнтів, із здоров'ям яких, саме ожиріння відіграло драматичну роль.
photo

Невроз

Постійні емоційні навантаження, стреси, хронічна втома, - одним слово, «нудьгувати» нашій нервовій системі не доводиться. І все це природно, якщо тримати ситуацію під контролем. Якщо ж ні, «розхитані нерви» вам гарантовані
photo

ОФТАЛЬМОЛОГІЯ

У середині минулого століття німецький вчений Генріх Гельмгольц, який зробив кілька фундаментальних відкриттів у галузі офтальмології, заявив, що "око зроблене поганим механіком і його треба віддати на переробку майстру".
photo

До Швейцарії за здоров’ям!

Люди з усього світу приїжджають до цієї країни аби поправити здоров’я. Чому саме сюди? Тому що тут найголовніше багатство - здоров'я населення. Знімальна група ТРК ВТВ плюс подорожує. Цього разу Швейцарією. Головна тема прес туру – медицина.
photo

Орнітоз

ОРНІТОЗ (Псітакоз) - гостра інфекційна хвороба з групи грипів. Характеризується лихоманкою, загальною інтоксикацією, ураженням легень, нервової системи, збільшенням печінки і селезінки. Резервуар і джерело зараження - домашні та дикі птахи. На сьогодні збудником орнітозу виділено більш ніж від 140-ок видів птахів. Найбільше епідеміологічне значення мають міські голуби.


photo

СИФІЛІС

Кожна поважаюча себе людина, будь то чоловік або жінка, завжди має думати про особисту безпеку. Інстинкт самозбереження передається у спадок будь-якій живій істоті, в тому числі й людині. Однак деякі, втрачаючи голову від божевільного кохання, або насамперед похоті, забувають про елементарну обережність та віддаються чуттєвим задоволенням. Розплата за таку безпечність неминуча.
Одним з найбільш поширених венеричних захворювань у багатьох країнах світу є сифіліс.
photo

Грибок

Вони мешкають в ґрунті, на рослинах, паразитують на тваринах і людині. Грибки – одна з найбільш поширених форм життя з усіх існуючих на Землі. Науці відомо близько ста тисяч видів грибків, із них майже п’ятисот здатні заражати і викликати захворювання в людини.
photo

Колоректальний рак

Дуже часто під маскою незначних симптомів та нездужань ховається таке небезпечне для життя захворювання, як рак. Розвиваючись стрімко і агресивно, руйнуючи плани і надії, він може вторгнутися в наше життя в будь-який момент. Одним з найчастіших причин загибелі людей від злоякісних новоутворень прийнято вважати – колоректальний рак.

Ми в соціальних мережах

soc soc soc soc soc

Форум