• Відверто

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

25.06.2022

13:25

photo

Любов Миргородська

Коли ми потрапляємо на прийом до лікаря, дуже часто не замислюємося, що перед нами - перш за все - людина. Зі своєю історією, переживаннями, радощами. Адже кожне життя - як картина. Батьки дають полотно, суспільство - фарби, а малювати доводиться самому. Так це і сталося з лікарем - кардіологом вищої категорії Любов'ю Миргородською. Її служіння людям і медицині триває понад 46 років. На клітинному рівні вона не тільки відчуває, а й знає : у серця - свої закони. Про них, на прикладі свого життя, Любов Миргородська і розповідає у програмі "Відверто".
photo

Олена Галл - Савальська

Олена Галл - Савальська... Народна артистка України. Понад 42 років служіння у театрі, різнопланові ролі у виставах різних жанрів, концертних програмах. Її успіх ґрунтується на особистих рисах характеру, наполегливості, досвіді, обережності, надії... І, безумовно, на таланті, вірному служінні і Мельпомені, і глядачам. Котрі віддячують гарячою, заслуженою любов'ю і визнанням.
photo

Олексій Маломуж ч. 2

Командир спецназу ГРУ 1986-1988 р.р, полковник.
photo

Олексій Маломуж ч. 1

У долі Олексія Маломужа - дві війни. Одну він пройшов у молодому віці у складі обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані. Друга війна командира спецназу, полковника Олексія Маломужа - у зоні АТО, або Операції об'єднаних сил. Науці виживання, яку сам пройшов замолоду, у зрілому віці, навчає молодих українських бійців. Адже життя, яке треба зберегти, існує і не тоді, і не зараз, і не тут, і не там. Воно існує - всюди.
photo

Володимир Фесенко

Любов до цирку живе у душі майже кожного з нас, і у дітей, і у дорослих. Адже цирк - це завжди свято! Видовищне, з клоунадою, трюками, фокусами, повітряними гімнастами, тощо!
Володимир Фесенко віддав цирку частину життя, довжиною у 50 років! Причому, 38 з них працював у трупі видатного "сонячного клоуна" Олега Попова. Сьогодні лауреат різних фестивалів і конкурсів, акробат - ексцентрик Володимир Фесенко у програмі "Відверто" з легким смутком згадує свої найкращі часи, які, безумовно, пов'язані перш за все з цирком і людьми, які в ньому служили.

photo

Василь Клімов ч. 2

У другій частині програми "Відверто", Василь Клімов продовжує ділитися з вами знаннями, досвідом, думками щодо унікальності кожного виду природного тваринного світу. Фотограф, мандрівник, письменник акцентує: як за папілярним малюнком долоні, пальців людини, її можна ідентифікувати, так і кожний вид, кожна тварина мають тільки їй притаманні властивості. Виходить, ми з ними схожі навіть у неповторності...
photo

Василь Клімов ч. 1

Василь Клімов. Мандрівник, фотограф, письменник... За більш як 40-річну кар'єру відвідав Європу, Азію, Південну Америку, Африку. Автор понад 50-ти фотоальбомів та ілюстрованих книжок, у тому числі - і для дітей. В яких червоною ниткою проходять ідеї щодо збереження флори і фауни нашої планети. Адже, спираючись на багатий власний досвід, Василь Клімов вважає, дивовижний світ дикої природи та світ людини - єдиний. І невпинно трудиться, аби ми з вами розширили знання про нього, навчилися його зберігати і захоплюватися ним.
photo

Білл Лємб

До ТРК ВТВ завітали генеральний менеджер, президент компанії WDRB - медіа Білл Лємб, з міста Луїсвілл, штат Кентуккі і керівник програми партнерства в галузі мас-медіа в Україні (UMPP) організації IREX Світлана Жолобайло.
photo

Тетяна Нішкур

Вийшовши на пенсію, Тетяна Нішкур змінила життя на 180 градусів. Захоплення з молодості байдаркою у новому віці стало її основною справою. А фон, на якому вона розгортається - дивовижний світ природи. До якого Тетяна намагається залучити якомога більше людей. Адже розуміння оточуючого світу, спостереження за ним дає людині справжнє почуття душевної гармонії, очищує розум, впливає на вчинки, - вважає інструктор з водного туризму Тетяна Нішкур.
photo

Андрій Кремзель ч. 2

Андрій Кремзель, за професією - вогнеборець. Одна з першої десятки найнебезпечніших професій стала справою усього його життя. Він не прагнув кар'єри, успіху, визнання. Все це знаходило його природно. Через особисті якості, характер...
photo

Андрій Кремзель ч.1

Андрій Кремзель, за професією - вогнеборець. Одна з першої десятки найнебезпечніших професій стала справою усього його життя. Він не прагнув кар'єри, успіху, визнання. Все це знаходило його природно. Через особисті якості, характер...
photo

Олег Стецюк ч. 2

Олег Стецюк, клірик храму святої великомучениці Варвари, майже 20 років - у служінні. Його коник - просто та зрозуміло говорити про складні речі. Колишній музикант, фанат рок-музики, пан Олег - широко ерудована людина. Може тому йому вдається дістатися сердець парафіян, які намагаються сприйняти Бога не через розум, а через почуття. У другій частині програми "Відверто" Олег Стецюк продовжує теми, якими пронизане все наше життя.
Назад
Вперед

Ми в соціальних мережах

soc soc soc soc soc

Форум