• Це Важливо

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

25.06.2022

13:41

photo

Бюджет області-2022

Проїдання чи розвиток? Як залучити на Херсонщину інвесторів? Про це і не тільки говорили під час зустрічі з головою Херсонської обласної ради Олександром Самойленком.
photo

Трансплантологія у Херсоні

Трансплантологія, медична галузь с фантастичними можливостями впроваджується у Херсоні. Є все: базова клініка, ліцензовані хірурги, навчений середній персонал, обладнання, технології… Але, впровадження напрямку гальмується. Чому? І наскільки відвертими ми можемо бути у таких делікатних темах, як життя - смерть, здоров’я, донорство…
Програма «Це важливо» з генеральним директором КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня» ХОР Віктором Короленком і зав. відділенням серцево-судинної хірургії ХОКЛ Юрієм Спіріним відповідає на головні питання розвитку трансплантології у Херсоні. Ведуча - засл. журналіст України Тетяна Каменська.
photo

"Підсумки року" з Юрієм і Ольгою Гусєвими

Особисте перетинається з професійними питаннями, серед яких - напрямки розвитку області і проекти 2020 року.
photo

"Підсумки року" з Владиславом Мангером!

Фахова і особиста думка голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера на процеси, що відбуваються у житті Херсонщини! Ведуча Тетяна Каменська.
photo

Дмитро Христич та Олексій Житник

На відкриття нового сезону Української хокейної ліги до Херсона завітали Дмитро Христич, найкращий український бомбардир у НХЛ та Олексій Житник, олімпійський чемпіон з хокею.
photo

Денис Силантьєв

Інтерв'ю з Денисом Силантьєвим, кандидатом у народні депутати Україні від ПП "Радикальна партія Олега Ляшка". Запис 18.07.2019.
photo

Василь Амельченко, Інга Маковецька

Василь Амельченко, кандидат у народні депутат України від Радикальної партії Ляшка, Інга Маковецька, кандидат у народні депутати України від Радикальної партії Ляшка. Запис 17.07.2019.
photo

Володимир Сальдо

Інтерв'ю з Володимиром Сальдо, кандидатом у народні депутати України по 182 округу м. Херсона. Запис 16.07.2019.
photo

Олександр Співаковський

Інтерв'ю з Олександром Співаковським, кандидатом у народні депутати України по 182 округу м. Херсона. Запис 18.07.2019
photo

Вікторія Вагнєр

Інтерв'ю з Вікторією Вагнєр, кандидатом у народні депутати України по 183 округу м. Херсона, головним лікарем комунального закладу «Обласна лікарня відновного лікування» . Запис 18.07.2019.
photo

Юрій Бойко

Інтерв'ю з Юрієм Бойко, народним депутатом України, співголовою ПП "Опозиційна платформа - За життя". Запис 05.07.2019
photo

Денис Силантьєв

Інтерв'ю з Денисом Силантьєвим, кандидатом у народні депутати Україні від ПП "Радикальна партія Олега Ляшка". Запис 01.07.2019.
Назад
Вперед

Ми в соціальних мережах

soc soc soc soc soc

Форум