• Відверто
 • Дивний сад
 • Мистецтво поза часом
 • Відкриття які змінили світ
 • Смачно з Олею та Колею
 • Ранковий гість
 • Це Важливо
 • НЕВІДОМА ХЕРСОНЩИНА
 • АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВЬЮ
 • Гучна справа
 • Інстинкт самозбереження
 • Молодь.ua
 • Трохи особистого

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

25.06.2022

13:32

Продакшн

Реклама на ТРК ВТВ плюс

Види рекламних і дизайнерських робіт

Пряма коротка реклама

Контакти головних менеджерів

Про студію
Що таке реклама на ТРК ВТВ плюс?

Це добре переказана правда.
1996 року студія-продакшн розпочинає діяльність, як виробник реклами.
На сьогодні у творчому доробку студії – сотні інформаційних, презентаційних, креативних відео роликів, десятки рекламних програм різного спрямування, сучасний теледизайн.
Студія виробництва ТРК ВТВ плюс відрізняється гнучкістю, мобільністю, якістю виконання робіт.
За роки діяльності, у студії виробництва ТРК ВТВ плюс – жодного запозичення. Навіть просте оголошення, не кажучи вже про великі і трудомісткі роботи – тільки авторські, ексклюзивні.
Важливо: вся рекламна продукція розробляється творчим колективом ТРК ВТВ плюс. Від ідеї, сценарію до останньої крапки у відео монтажі. Замовникам залишається тільки надати завдання і прийняти готову роботу.
Україна присутня на світовому авторському та рекламному ринках. І дотримання авторського права для студії-продакшн ТРК ВТВ плюс має не менш важливе значення, ніж інші складові створення відеопродукції.
Адже не красти інтелектуальну власність та відноситися до авторського права з повагою, випрацьовувати власний стиль, використовувати нові технології - вигідно!


Види рекламних і дизайнерських робіт:

Створення сценаріїв, слоганів, генерація ідей. Відеозйомка (студійна, натурна).
Складний, високого рівня теледизайн, формування стилю телеканалу; оформлення телевізйних програм, презентацій;
створення якісних рекламних і презентаційних відеороликів для телебачення і Інтернету, музичних відео кліпів, презентаційних фільмів;
Двомірна графіка; створення персонажів і персонажна анімація, моделювання у 3D і візуалізація будь якої складності, компоузінг і постпродакшн.


Пряма коротка реклама: (хронометраж – до 1 хвилини):

оголошення, ( приклад)
акційний відеоролик, (приклад)
інформаційний відео ролик, (приклад)
ігровий відеоролик, (приклад)
креативний відео ролик, (приклад)
Сюжетна реклама (до 3-х хв.):
телемагазин, (приклад)
рекламний сюжет, (приклад)
Фільми (хронометраж – від 10 до 40 хвилин в залежності від замовлення) :
презентаційні відеофільмі,
рекламні відеофільми.
Виробництво заставок під спонсорські пакети.

Ціни залежать від складності завдання.
У ціновій політиці студії-продакшн ВТВ плюс передбачена гнучка система роботи з замовниками.

Серед Замовників ТРК ВТВ плюс: міськвиконком (реклама до популярного у Херсоні Дня міста): Херсонська Торгово-промислова палата, Райффайзен Банк Аваль, Херсонський комбінат хлібопродуктів, торговельні марки «Олешшя», «Золото Таврії», «Оса», «Коло», тощо…Контакти головних менеджерів:

Каменський Віталій Валерійович (0552) 42 11 06
Каменська Тетяна Олександрівна (0552) 42 11 06Студія – продакшн ВТВ створена 1 грудня 1996 року. Спочатку абревіатура ВТВ розшифровувалася як «Ваше телевидение». Пізніше, із забороною назв підприємств іноземними мовами, засновники студії перейшли тільки на абревіатуру ВТВ, а з появою мовного каналу назва і студії, і ефірного каналу логічно змінилася на
ТРК ВТВ плюс.
• Засновники – відомий журналіст Тетяна Каменська і член правління Всеукраїнської Асоціації телерадіомовників, досвідчений менеджер Віталій Каменський.
Тетяна Каменська, освіта – Херсонське музичне училище, клас фортепіано, факультет журналістики Ленінградського державного університету. Має великий досвід роботи на провідних радіо- і телеканалах Росії і України. За часів організації студії-продакшн, співпрацювала з провідними телеканалами України, стажувалася у Росії, Німеччині, Франції, США. Має багато відзнак, грамот, подяк. 2008 року нагороджена грамотою Національної ради України з питань ТБ і Р за особистий внесок у розвиток телебачення. Нині – керівник студії – продакшн, головний редактор ТРК ВТВ плюс.
Віталій Каменський, освіта – вища, Херсонський національний технічний університет. 2000 р. – друге місце на Всеукраїнському телевізійному конкурсі «Геліос» (серед 83 телеканалів) у номінації «Краща публіцистична програма», лауреат інших відомих конкурсів і фестивалів. До 2004 року – директор херсонського представництва ICTV, представництва «СТБ-Херсон», представництва телеканалу «Інтер». Стажувався в Україні, Росії, Німечині, Франції, США. Нині – директор ТРК ВТВ плюс.

• Творчий колектив студії-продакшн ТРК ВТВ плюс – висококласні фахівці, талановиті дизайнери, журналісти, відео оператори, відеоінженери. Всі – з вищою спеціальною освітою. Їх зусиллями створюється власний програмний продукт. Це близько 30 проектів різних жанрів, тем і напрямків. Приклади деяких з них розміщено на сайті ТРК ВТВ плюс. Серед працівників ТРК ВТВ плюс – переможці і лауреати міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів. В ефірі телеканалу постійно присутні близько 17 проектів власного виробництва. 2009 року студія-продакшн ТРК ВТВ плюс приступила до зйомок відео кліпів. Автор музики, віршів і виконавець – директор ТРК ВТВ плюс В. Каменський.
• Програми студії-продакшн ТРК ВТВ плюс розраховано на аудиторію без вікових обмежень.
• Студія – продакшн ВТВ плюс – це ім’я у Південному регіоні з виробництва якісної реклами, презентаційних фільмів, відеокліпів, відеороликів та іншого рекламного продукту, створення оформлення для мовних телеканалів. Реклама і фільми виробництва ТРК ВТВ плюс демонструються у США, Німеччині, Франції, Англії, Австрії, Греції.
• Рекламний продукт повністю розробляється на ТРК ВТВ плюс: від ідеї, слогану - до кінцевого результату – виходу реклами на широкий загал.
• З початку існування, керівники студії-продакшн були вірними основній ідеї: якість і культура, змістовність і грамотність як виробництва програмного, так і рекламного продукту. Висока планка постійно підтримується всіма співробітниками компанії.
• Студія-продакшн ТРК ВТВ плюс - це найсучасніша технічна база, цифрове знімальне, монтажне, студійне обладнання;
• Ще одна риса, яка приваблює телеглядачів до компанії ТРК ВТВ плюс: з початку створення, вона залишається незаангажованою.
• За даними Міжнародної рейтингової агенції TNS, рейтинг
ТРК ВТВ плюс - найвищий серед електронних ЗМІ області (до 60 тис. глядачів на день тільки по місту Херсону). ТРК ВТВ плюс входить до шестірки рейтингових національних телеканалів, сигнал яких розповсюджується територією Херсонської області.

Зразки наших робіт.